Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Igaz az, hogy a fütyüléssel...

Igaz az, hogy a fütyüléssel be lehet pisiltetni az illetőt, főleg ha nagyon kell neki? Ha igen, akkor az mitől van?

Figyelt kérdés
2018. okt. 24. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Akkor a pályán az összes focista behugyozna 45 perc alatt.
2018. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem sípolást írtam, hanem fütyülést, akkor a gyengébbek kedvéért helyesbítek: Fütyörészésre gondoltam.
2018. okt. 25. 07:58
 3/4 anonim válasza:
Szerintem nem. De víz csurgatással igen.
2018. okt. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem idegesít a fütyülés. Dühös leszek ha hallom és nekem a hólyagomnál is furcsa érzésem van. De be nem csurgatnék.


Szerintem azért gongolják, hogy lehet valakire ilyen hatással, mert régen a férfiak amikor csorgattak a wc-be, elkezdet fütyülni, hogy azzal elnyomják a pipi hangját. Nagyon sok régi filmben van jelenet, hogy bemegy a férfi a budiba és amíg pisil, addig hangosan fütyül.


Nem járok férfi mosdöba, mivel csaj vagyok, de gondolom már nem csinálják ezt.


Mindenesetre ha a női mosdóban dumálnak már az is zavar, amikor egyedül lennék, hát még ha fütyülni kezdenének... :D


VISZONT nem csak a wc-ben hanem kirándulásokon, stb is fütyültek, úgyhogy ez kb úgy nézett volna ki, hogy a katonák masírozás közben elkezdenek fütyülni, az egyik társuk meg kétrét görnyed és felordít, hogy "Hagyjátok abba, mert bepisilek!" . :D Azért ez eléggé szürreális. :D

2018. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!