Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap óra szúr a szivem. Mit...

Tegnap óra szúr a szivem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sose szúrt még 18 éves vagyok. Tegnap este nagyon rossz volt ma kicsit jobb de most újra szúr folyamatosan. Sokat stresszelek az utobbi időben, lehet ez is az oka. Eléggé meg vagyok ijedve. Mit tegyek, hogy elmúljon?
2018. nov. 7. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos esetleg? Amúgy nem a vállad fáj? Ennyi idősen nekem megrándult, és kisugárzott, halálfélelmem volt, de nem a szívem volt.
2018. nov. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

A stressz lehet oka, irány a doki és csináljon egy EKG-t.

Vagy sétálj egy nagyot, amíg ilyen csodás idő van. Gyönyörködj a természetben, ne gondolj semmire, csak élvezd a csendet, nyugalmat.

Irány a Margitsziget (ha Bp-en laksz).

2018. nov. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már egy napja fáj és nem múlt el, ideje elmenni orvoshoz.
2018. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elkéne menni tudom. Napközben nem volt vészes néha szúrt de az emberi volt este voltam nagyon rosszul, meg most is érzem tompán.

És nem vagyok Bp-i :)

2018. nov. 7. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:

No nem baj, hogy nem vagy Bp-i, gondolom Nálatok is van szép csendes hely, ahol egy kicsit önfeledten sétálgathatsz.

Gondolkozz el, hogy mi az a rossz gondolat ami belső feszültséget okoz Neked és a szíved védekező állásba állt jelezve, hogy most itt állj meg és ne feszítsd tovább a húrt. Tedd rendbe a problémás dolgaidat és megnyugszol.

Jobbulást.

2018. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!