Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szívszúrás esetén ha nincs...

Szívszúrás esetén ha nincs gond az EKG-n, akkor minden rendben van? Nem kéne egyéb vizsgalat is?

Figyelt kérdés
Gyakran szúr a szívem, a kardiologus csak EKG-t csinált, szerinte stressz miatt van a panaszom. Viszont inkább esténként, nyugalomban van a panaszom, még nyaralás alatt is volt.
2018. nov. 9. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is van ilyen sokszor. Főleg nyáron, de amikor szedem a fokhagymakapszulat akkor minden rendben. Napi 2 szemet szedek, egyet délelőtt egyet koraeste, így jó a nappal és jó az éjszaka. Barátnőmnek is ez a gondja.. Ő napi 3 szemet szed.

Amúgy nekem is volt több EKG és minden rendben. Sőt nézték a pajzsmirigyem vérvételkor mert tulmukodes okozhat ilyet, na meg cukor probléma de semmit sem találtak.

Szorongás (akkoris ha nemtudsz róla) és stressz okozhatja, sok vitamin, laza sport, fokhagymakapszula és citromfű tea vált be NEKEM.

2018. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igem, jó lene. Főleg a nyakcsigolyák, azzal összefüggő idegek, valamint a légzésed és azzal összefüggő szervezeted oxigén ellátása.
2018. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Stressz nálam is. Minden negatív illetve tökéletes, de fáj.
2018. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát azért legalább egy szívultrahangot csinálhatott volna. Egy szimpla EKG-t a házi orvos is tud, basszus, ahhoz nem kell kardiológus (meg ugye hónapokat várni, hogy egyáltalán bejuss oda).

Próbálj meg egy másikhoz elmenni - ultrahang, terheléses EKG, Holter jó lenne.

2018. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, megprobalok csinaltatni egy ultrahangot.
2018. nov. 11. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!