Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az gond ha kitágitottam a...

Az gond ha kitágitottam a fülem és vadhús nőtt rá? Fáj meg viszket elkell távolítani? Már 1 éve van fültágitóm és most tüntfel pár napja hogy nincsvalami rendben

Figyelt kérdés
2016. júl. 22. 02:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Megérdemelted.
2016. júl. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Makacs dolog a vadhús >< nekem nem fültágítónál, hanem porcos fülpiercingnél jelentkezett. Borzasztóan sokáig gyógyult, úgy fél évig de nem adtam fel :) egyszer sem szedtem ki az ékszereimet mert ragaszkodtam hozzájuk. Végső gondolatom az volt hogy elmegyek leszedetni de végük nem volt rá szükség.


Octenisept spré segít és ha mindig kipucolod, fertőtleníted. Ha kifakad, akkor nyomd ki belőle a cuccot (én így tettem) de csakis FERTŐTLENÍTETT KEZEKKEL! (Gyógyászati alkoholt tudok ajánlani)


Ja és nem, nem érdemelted meg :)) gyakran előfordul előfordul olyanokkal az ilyesmi, akinek köze van a testékszerekhez de nem szabály. És nem kezelhetetlen.

2016. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!