Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Törött kar, dagadt kézfeje...

Törött kar, dagadt kézfeje mikor lohad le?

Figyelt kérdés
Két hete tört el az alkarom, azóta gipszben volt. Tegnap vették le, most fásli van rajta. De mióta eltört (és megműtötték) a kézfejem csúnyám megdagadt. Ez mikor fog lelohadni és mivel lehetne kezelni ezt?
2010. jún. 25. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom kell e gyógytornára járnod, ugyanis két hétig a vérkeringés nem volt benne megfelelő. A gipsz alatt nem mozgott, ráadásul műtöttek is. A dagadás általában ettől lehetséges.
2010. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nekem is eltört egyszer, igaz nem műtötték, de majdnem...Nekem három hétig volt gipszben...A vége felé éreztem, hogy a gipszben már tudom mozgatni a karom(akkor kezdett lelohadni), szerintem neked is majd nemsokára le fog lohadni...Tapasztalat: tornáztasd a karod! mert én nem mozgattam eleget és mivel tudod ha a végtag sokáig marad egyhelyben megmered és nehezebben mozgatod később...Na hát én nem tornáztattam és még ma sem tudom rendesen behajlítani a bal karom...Jobbulást! :)
2010. júl. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!