Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Törött, vagy kificamodott...

Törött, vagy kificamodott lábujjal nem tudnak semmit kezdeni, igaz?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy nem gipszelik, se semmi.
2011. szept. 29. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
ha kificamodott, azért azt helyre teszik, de gipszelni nem lehet
2011. szept. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan: visszahajolt, mert ügyetlen voltam, be van dagadva tegnap óta. nem tudok ráállni a lábamra, mert fáj. Ma már mozgatni sem igen tudom... Sebészetre nem tudok menni, mert itt csak időpontra lehet menni, kb 3 hét várakozás után, ami alatt meggyógyul simán... Balesetire meg pláne nem tudok bemenni, tekintve, h nagyon járni sem tudok:D Mit tudnék vele kezdeni?
2011. szept. 29. 09:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Az ízület mozog, a duzzanattól nem tudom csak mozgatni, akkor inkább csak rándulás lesz:D
2011. szept. 29. 09:31
 4/6 anonim válasza:
100%
Ugyanebenn a helyzetben vagyok en is. Nekem a kislabamujja tort el. el is fordult 90 fokot kifele. En meg be mentem idoben a sebeszetre, megrontgeneztek, tores. Annyit csinalt csak a doki, hogy visszacsavarta a helyere, es a mellette levo labujjamhoz rogzitette, egy sebtapaszal. Igaz nem volt kellemes, de ha tudtam volna hogy ennyi a teendo vele, akkor itthon helyre teszem magamnak. Nem szoktak begipszelni. Gyogyulast!
2011. szept. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

neked is jobbulást:)

Már nem fáj annyira, járni is tudok, bár bicegve, szóval nagy baj nem lehet:D Ha tehetem messziről elkerülöm az orvosokat:)

2011. szept. 30. 12:55
 6/6 séllei lászló válasza:
nekem a kisujj bal kezemen tört el és most is gipszben van... én is ugy tudom nem gipszelik a labujjat...
2016. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!