Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kérdezte a fogorvos hogy...

Kérdezte a fogorvos hogy vagyok és azt mondtam neki lázas vagyok, közbe nem csak hogy holnapra adjon igazolast ezert visszarendelt delelottre. Az is letudja ellenorizni a lazat? Hogy? Gondolom ott nem mernek lazat.

Figyelt kérdés
2018. nov. 14. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor most ennek fuss neki még egyszer és írd le mégis mi a bűnbánat a kérdésed..
2018. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

esetleg Ő, nem Az..... főleg ha már dokiról beszélünk.


ugyan hogy ellenőrizne lázat bárki is? lázmérővel...... majd a te kedvedért beviszi az otthoni lázmérőjét, hogy vajon hazudtál e...


nem, valószínű nem fogja megnézni hogy lázas voltál-e, sőt nem is tudja megnézni holnap, hogy ma volt/van e lázad...


mit fog csinálni egyébként?

2018. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ha akkor is azt mondom hogy lazas vagyok akkor nem jon ra hogy nem vagyok az?
2018. nov. 14. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:

ha lázas vagy nem kell odamenni, hanem be kell telefonálni. ő nem háziorvos hogy igazolást adjon láz esetére. és előbb utóbb össze fogja rakni hogy csak lógni akarsz, nem hülye. plusz ha semmit nem csinál csak bemész és lázas vagy, tovább fog küldeni, igazolás nélkül.


ha tényleg ilyen eset van, odaszólsz és megbeszéled h kérsz időpontot ha már nem. vagy lázas...

2018. nov. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma fogja csinalni a gyokerkezelest. Csak azt mondom hogy lazas vagyok lehet lefogja vagni hogy nem valojaban
2018. nov. 15. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!