Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A napokban hajmosásnál víz...

A napokban hajmosásnál víz került a fülembe és bevan kicsit dugulva, morajlást tapasztalaok. Mit lehet vele csinálni vagy forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nyáron is volt ilyen problémám akkor fülpucolás alakalmával dugult be.Elképzelhető,hogy fülzsír okozza?

2018. nov. 23. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvos kimossa...
2018. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugrálj azon a lábadon amelyik füled bedugult, azon az oldalon aludj, ilyesmik

Előbb utóbb kifolyik

2018. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj fül-orr-gégészhez.
2018. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltam ma a háziorvosomnál fül mosást írt fel a jövő hétre addig paraffin olajat kell csöpögtetni bele,hogy feloldódjon.Közvetlenül a fül mosás után újból megnézi a fület.
2018. nov. 28. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:
De ha kimossá a füledbű a vízet akko megint vízes lez. Vagy az zsírot mossa kji belűle?
2018. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már kimosták.Nem lett vizes.Azóta sokkal jobb.Jól hallok.Nem tudom milyen elven múködik afülmosás egy nagy fecskendőt megtöltöttek langyos vízzel és azt fecskendezték afülembe.Éreztem,hogy megtelik vízel amik vette ki a fecskendőt a fülbejáratból akkor jött ki a víz belőle és fülzsírt is kimosta.
2018. dec. 5. 22:38
 7/7 anonim ***** válasza:
En most vallalok fultisztitast. Jarom az orszagot es mobil fulzsirkiszedest vallalok. A kiseb falvakban oan 5-10 ember mindig jelentkezik, hogy a zsirot kikaplyam a fuljaratbol. De ha latitok a kocsit amire az van irva hogy mobilzsirkiszedesahallasjaratbolesmelole akkor jelenkezz batran.
2019. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!