Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fülem tegnap délután óta...

A fülem tegnap délután óta zúg. Először azt hittem azért, mert a hajmosásnál víz ment bele, de ezt kezdem kizárni, mert vasárnap este 6 körül mostam meg a zúgás meg csak hétfő délután kezdődött?

Figyelt kérdés
Most az a gyanúm, hogy a fülhallgató miatt. Lehetséges ez? Túl hangosan hallgattam a zenét és ezért zúg? Egyébként csak a bal fülem és ilyen nagyon vékony folyamatos csengés. Elfog múlni magától?

2018. jan. 30. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A hangos zene miatt is lehet. Ha holnap is hallod, akkor menj el fülészetre.
2018. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, rosszul írtam: sípoló hang, nem csengő.
2018. jan. 30. 15:07
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem!
2018. jan. 30. 15:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehet. Többek között a hangos zenétől is. Nekem a sok stressztől szokott, vagy ha leesik a vérnyomásom. Fül orr gégészeten ezzel volt az előttem lévő beteg. Magne b6-ot javasoltak neki. Próbálj meg bekapni napi 1et hátha segít. Ártani biztos nem fog.
2018. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#4 max a szomszéd beteg javasol Magne B6 ot. Orvos sose
2018. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elsődlegesen lehet a fülhallgató hangos hallgatásától

Szüneteltesd pár napig ,aztán orvos,mert ennek oka van .

Ha megtalálják az okát,akkor van remény ,hogy gyógyszert is rá . Ha nem,akkor megtanulsz vele élni .

2018. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5. Pedig az orvos javasolta! Még bent volt az előző beteg mikor behívott. Mondjuk nekem is azt javasolta pedig teljesen más bajom volt. De mivel nem árt, veszteni valója nincs annak aki kipróbálja. Jó lenne ha nem hazudtolnád meg a másik embert mert elég sértő és neveletlen dolog
2018. jan. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem folyton cseng a fülem. Hol előjön hol elmúlik.
2018. jan. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tévedtem, a fülzsírdugó okozta a zúgást. :) Kimosták a fülem, már minden rendben. Újra csend van a fejemben. :) Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat.
2018. jan. 31. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!