Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A pszichologus miert ellenoriz...

A pszichologus miert ellenorizte le hogy lazas vagyok-e?

Figyelt kérdés
Kerdezte hogy vagyok,en mondvan hogy nem jol mert raz a hideg aztan oda jott es megnezte valoban lazas vagyok-e. Tudtommal pszichologus ilyennel nem foglalkozik es eleg felhaborito.
2018. nov. 24. 17:34
 1/6 TR75 ***** válasza:
56%
Jelentsd fel zaklatásért. Sajnos a pszichológusod helye a börtönben van. Gondolj bele, lehet, hogy legközelebb egy pohár vizet is kapsz tőle, ha szomjas vagy. Ez iszonyú nagy rizikó. Ne kockáztass.
2018. nov. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces
2018. nov. 24. 17:48
 3/6 TR75 ***** válasza:
Sajnos ez nem vicc. Zaklatás. Ne tűrd. A pszichés egészséged múlik rajta. Borzasztó dolog, amikor valakit érdekel a hogyléted.
2018. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonló esetem, hogy terápia közben megkérdezte, hogy hogy vagyok. És nekem is megnézte, hogy nem vagyok-e lázas. Az voltam. A stressztől.


Kemény, mély munka folyt és az zaklatott fel úgy. Nálam pedig a stressz hőemelkedést/lázat is előidéz, ha olyan. Ez terápián kívül is így van.


Az a pszichológus, akihez járok nagyon jó. Mély terápiákat tart, ami megforgatja kellőképpen a dolgokat. Megdolgoztat. Nem csak "beszélgetünk".


Szerintem normális, és részét képezheti az ilyen ellenőrzés is. Pszichés alapon is lehet vkinek láza. Meg a metakommunikációdból is olyan mehetett át felé, ami miatt rá is kérdezett és "ellenőrizte".

Örülj, hogy ennyire odafigyel rád.


Mi történt az ellenőrzés után? Hogy folytattátok?

2018. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Irtam privibe
2018. nov. 24. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kényelmetlenül érzed magad emiatt, menj másikhoz. De legegyszerűbb lenne elmondani neki, hogy zavart ezzel. Lehet, hogy nem tudja, attól még, hogy pszichológus, nem gondolatolvasó.... Neked ez miért nem jutott eszedbe? Nekem nyilvánvaló pl, hogy beszélek másokkal, ha valami zavar engem.
2018. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!