Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha haza jövök suliból mert...

Ha haza jövök suliból mert azt mondom a tanárnak hogy nem érzem jól magam szerintem lázas vagyok akkor le ellenőrzi?

Figyelt kérdés
Hogy?
2018. nov. 25. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, hogy "nagyon rosszul érzem magam, fáj a fejem, talán lázam is van".

Amúgy tanárfüggő, nekem volt olyan, aki a kezét a homlokomra tette, de akkor még kisebb voltam. Nem tudom, te hányadikos vagy.

2018. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
10
2018. nov. 25. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd egyszerűen, hogy rosszul vagy, haza szeretnél menni, és elmenni a háziorvosodhoz. De lehet nem enged el anélkül, hogy a szüleidet felhívná. Az én ofőm mindig felhívta anyumat/apumat.
2018. nov. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az osztályfőnök mindig ellenőrizte a homlokot a gimiben... nem lehetett ám csak úgy hazamenni.
2018. nov. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván. Felelős érted. Ha úgy gondolja, hogy tényleg beteg vagy, akkor nem fog egyedül elengedni a szülők tudta nélkül: felhívja a szülőket és megbeszéli velük, hogy érted mennek-e vagy hazaengedhet-e úgy, hogy egy másik diák elkísér, vagy mi legyen.
2018. nov. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!