Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Antibioitikumot kell szednem...

Antibioitikumot kell szednem hetfotol. Ha nem szedek melle probioitikumot akkor garantalt a hasmenes?

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szedtem mellé, így is hasmenésem volt. De nem minden antibiotikum okoz hasmenést.
2018. dec. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hany nap utan jelentkezhet a hasmenes?
2018. dec. 8. 08:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet akár az első naptól, lehet később. Függ a fajtájától, az egyéni érzékenységtől meg még pár tényezőtől. Az is lehet, hogy nem okoz gondot egyáltalán, legalábbis hasmenést nem.

Én mindenképp szednék vagy egyidejűleg, vagy a kúra után, ártani nem fog.

2018. dec. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Dalacint fogok kapni
2018. dec. 8. 10:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Életemben nem szedtem probiotikumot és sosem volt hasmenésem az antibiotikumoktól.
2018. dec. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mage00 válasza:
A hasmenés attól függ mennyire vagy érzékeny az antibiotikumra, ha hasmenésed lesz szólj róla az orvosnak és akkor remélhetőleg legközelebb másfajtát ír fel. Probiotikumot pedig az antibiotikum kúra után szed felkelés után éjgyomorra vízzel bevéve, mert egyébként az antibiotikum elpusztítja a benne lévő baktériumokat, akkor meg nem sok értelme van beszedni.
2018. dec. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 openor válasza:
Igen ez egyéni érzékenység kérdése nekem sosem volt semmiféle antibiotikumtol hasmenéses..
2018. dec. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A probiotikum veszélyes bármit is mondanak a hívei!

[link]

2018. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kistvan, ne terjessz rémhíreket, fogalmazz pontosan. A probiotikumok veszélyesek LEHETNEK - ezt az egy szót kellett volna hozzátenned minimum. Ha még a feltételt is megemlíted ("azoknak, akiknek nem működik megfelelően az immunrendszerük"), az lett volna a legjobb.


Egyébként a Pénzcentrum cikkének forrása bővebb, és egyértelműen leírja az összes bizonyítottan pozitív hatást is, meg a nem kellőképpen bizonyítottakat is.

2018. dec. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!