Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért bogyós a székletem és...

Miért bogyós a székletem és ha nagyobb darab is jön, az is ilyen darabokból áll? Annak ellenére, h sok rostot fogyasztok, gyümölcsöt, zöldséget, teljes kiörlésű kenyeret, sok folyadékot is iszom. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha normális is a székletem, az eleje mindig bogyós...annyira idegesítő!!!
2010. jún. 27. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
mert kecske vagy.
2010. jún. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokáig visszatartod, ilyenkor a bélben még folytatódik a víztartalom felszívódása, így a széklet egyre kisebb térfogatú (ezért van, hogy ha sokáig visszatartod, egy kis időre megszűnik a székelési inger), ellenben egyre keményebb, bogyósabb lesz.
2010. jún. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem tartom vissza. Épphogy örülnék ha jönne az inger, de nem jön. Van h normális az emésztésem, mert többnyire megyek minden nap, de néha van h 2 naponta...de ezek a bogyók...
2010. jún. 28. 08:03
 4/6 A kérdező kommentje:
az elsőnek meg annyit, h te meg intelligens!!! :D
2010. jún. 28. 08:03
 5/6 A kérdező kommentje:
vagy lehet h tul sokat iszom? mert van h egyszerre megiszok kb fél litert. na jó lehet h nem annyit, de sokat.
2010. jún. 28. 08:05
 6/6 A kérdező kommentje:
és egy nap biztos megvan 2,5-3 lter. de lehet h nem jól osztom el.
2010. jún. 28. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!