Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki észlelt hasonlót? Nem...

Valaki észlelt hasonlót? Nem eszek sokat, egészséges ételeket (sok zöldséget, gyümölcsöt) fogyasztok, mégis hétről-hétre csak jönnek a fölös kilók?

Figyelt kérdés

Eddig +10 kg hízás, annak ellenére, hogy odafigyelek a táplálkozásra és világ életemben vékony alkat voltam.

26 hkm


2011. aug. 23. 19:47
 1/5 anita0802 ***** válasza:
nálam is ez a helyzet én a 27. héten járok +12kg-val.abszolut nem eszek sokat még csak étvágyam sincs nagyon néha már ugy kell erőltetni az evést,a babás eég nagyocska a korához képest.a cukrom rendben ugyhogy fogalmam sincs mitől van ez.
2011. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálam ugyanez volt! :(

21 kilót híztam a végére! :( ÉS még a szopi alatt is híztam :(

20 hós, már alig alig szopizik, és nagyon kemény fogyókúrával, január óta (nagyon sok mozgással)már fogytam 15 kilót!Még legalább 10-et kellenne!

Én is vékony sportos voltam mindig!Most még azért legalább 5 kilóra vagyok ettől! De haladok!


Viszont nagyon félek, higy ugyan ez lesz a kistesóval is, aki remélem hamarosan úton lesz! :)



Nekem is rendben volt A cukrom a vérképem....Minden, csak a vérnyomásom volt nagyon alacsony!

2011. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, én ugyan nem vagyok vékony alkat, sőt hízékony vagyok gondoltam jobban odafigyelek majd ha terhes leszek....ja! Ez sikerült is kb. a 2. trimeszterig...mert akkor elfogyott a türelmem, sokkszor állati éhesen feküdtem le (pedig ettem rendesen) sok gyümi, saláták, zöldség, zabpehely stb...a kilók meg csak jöttek!!! Teljesen el voltam keseredve sokszor csak alma vagy joghurt volt a vacsi! Senki sem hitt nekem, hogy nem zabálok csak a közvetlen környezetem (akik láttak) a dokinak is hiába mondtam, hogy nem eszem semmi édességet nasit nem hitte el! Aztán az utolsó pár hónapra annyira kiéheztem és elfogyott a türelmem, hogy úgy döntöttem nem kínzom tovább magam, eszem annyit és azt amit én szeretnék! Na ne tudd meg! A végére +30 kg. volt az eredmény! Teljesen rosszul voltam, hogy mekkora lettem! Alig vártam, hogy szülés után nekiláthassak és leadjam azt a rengeteg plusz kilót! Szerencsére sikerült 35 kilót leadni kőkemény diéta, torna segítségével. Ez 2-3 éve volt. Most jön a kistesó 2 hét múlva szerinted mennyit híztam??!! 28 kilónál járok!!! Majd szét vet a düh, hogy most sem sikerült megúsznom legalább egy 15 kilóval...pedig hidd el most is úgy álltam neki, hogy na most aztán kitartó leszek és úgy odafigyelek mint még soha!!! A türelmem most is kb. 6. hónapig tartott de a kilók csak jöttek...aztán már teszek rájuk magasból! Nincs türelmem, meleg van nyűgös vagyok...ne ennék meg egy jégkrémet akár este 8-kor is? Ugyan már! Elegem van, csak abban reménykedem, hogy szülés után épp úgy vissza tudok fogyni mint az első babával!

Hidd el majd ha akarod Te is vissza tudod szerezni a régi alakod, persze biztos könnyebb annak aki csak 8-10 kilót hízott, sajna őket csak irigyelni tudom!

2011. aug. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cukros diétát csinálom, és mégis 12kg-nál járok a 31.héten. Pedig sokszor azt érzem éhen döglök.
2011. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a helyzet! 14 kg-nál tartok a 33. héten, viszont én akkor kezdtem el rohamosan hízni, amikor folyamatosan dinnyét ettem kb. 6 héten keresztül, a napi kaja mennyiségem fele dinnye volt. Heti 1 kg feljött. 3 hete viszont már rá se tudok nézni a dinnyére, és azóta 1 dekát sem híztam.
2011. aug. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!