Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért teltebbek az ajkaim...

Miért teltebbek az ajkaim ébredés után?

Figyelt kérdés
Alapból is szerencsére szép,dús ajkaim vannak, mégis,közvetlenül ébredés után és még olyan plusz fél-1 óráig teltebbnek látom őket.Másnak ez nem tűnne fel,szóval nem kétszerese lesz,de én határozottan látom.Mondjuk nincs vele bajom,örülök neki,de ezt már 15 éves korom óta megfigyeltem,csak sosem érdekelt az oka.Most 35 vagyok.
2018. dec. 24. 01:28
 1/6 A kérdező kommentje:
van ennek biológiai folyamata,oka?
2018. dec. 24. 01:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így van, nagyobbnak tűnik, éjszaka természetes módon kiszárad a szánk, aki a száján át lélegzik inkább, nem az orrán, annak jobban, és talán reggel ébredéskor beindul a nyálelválasztás, meg visszamegy a vér a fejünkbe :D ezért talán a szánk is hirtelen vastagabbnak tűnik. De lehet, hogy mindez baromság, nekem logikusnak tűnik. :D
2018. dec. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oh, azt kihagytam, hogy ha száraz a száj, akkor a bőr miatt látszik vastagabbnak.
2018. dec. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen,ez nettó hülyeség,sajnos.

Eleve a száraz száj "összefonnyad",tehát pont,hogy nem lesz telt.Az már más dolog,hogy nyitott szájjal sem alszok és az ajkaim is hidratáltak mindig.



De a választ szerencsére külföldi oldalakon már megtaláltam.

2018. dec. 24. 05:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam valahol, hogy ha lefekvés előtt nem sokkal eszünk, akkor reggelre duzzadtabbak a szemek meg az ajkak, mivel a gyomor nem tudott pihenni.
2018. dec. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, ha megtaláltad a választ, akkor le is írod?
2018. dec. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!