Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy reggel...

Miért van az, hogy reggel alig bírok felébredni, csak vonszolom magam "bekómálva", este meg pörgök ezerrel?

Figyelt kérdés
Nem iszok, nem drogozok, alszok eleget. De reggel ködös az agyam, azt se tudom hol vagyok, olyan vagyok, mint egy telefosott zokni. A köd napközben feloszlik, és este már világmegváltó terveim vannak másnapra. Amikből persze semmi nem lesz, mert reggel kezdődik elölről a kínlódás. Kicsit már uncsi. Más is van így?

#nehézség #ébredés-este pörgés
2018. szept. 13. 08:43
 1/1 anonim ***** válasza:

El van tolódva az aktív ciklusod. Manapság szinte mindenki így van ezzel. Én is este 8tól éjfélig vagyok a legaktívabb, és reggel megy a zombie mode (az első kávéig :) )

Keress rá neten, vannak módszerek rá, hogy módosíts a cikluson. Egy idő után beáll. Időnként én is meg szoktam próbálni de mindig "visszaesek" :D

2018. szept. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!