Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha 20 évesen már nagyon...

Ha 20 évesen már nagyon rosszul megyek, lúdtalpam, sarkantyúm, gerincferdülésem van, a csipőmnél és a térdemnél porckopás, a csipőm folyton kattog, akkor mire számíthatok később?

Figyelt kérdés
Mondjuk 10, esetleg 20 év múlva. Nagyon tossz a tartásom, folyamatosan röhögnek...
2018. dec. 24. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek orvosi diagnózisok? Vagy öndiagnózis? Mert ha orvosi, akkor gondolom, nem engedtek haza úgy, hogy ez van, menj isten hírével, hanem javasoltak valami kezelést, pl gyógytornát, úszást.
2018. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Orvosi duagnózis, természetesen.


Gimi óta nem voltam orvosnál, ott gyógytesire járattak, meg írtak gyógytornát, lúdtalp betét ilyeneket... Utána nem mentem orvohoz ezekkel, de sejtem, higy rosszabbodott jelentősen...

2018. dec. 24. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Testre szabott tornával ötvözve testre szabott jóga elemekkel, úszással, sok-sok sétával természetes közegben (NEM beton!) jó karban tudod magadat tartani halálodig. Megtudod erősíteni a porcaidat, és a tartó vázad, de ugyanakkor arra figyelj, hogy ne kössenek meg az izmaid, és ne válj merevvé, ezért kell úszás mellett a torna. A mindennapjaid részévé kell tenned a mozgást. Egy összteleszkópos kerékpárt is szerezz be, hogy váltogathasd a mozgást. Oda kell hogy figyelj magadra. Meg kell tanulnod, mit üzen a tested, és a lelked.
2018. dec. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kezdel magaddal valamit akkor 10 év múlva szarabbul leszel. 20 év múlva meg mégannyira.
2018. dec. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémáim vannak, a szakértő közölte, hogyha nem fizetek be az általa ajánlott speciális gyógytornára, akkor 10 év múlva járni sem tudok majd. Nem mentem gyógytornára.

3-4 év telt el azóta, állómunka, sok séta betonon, egészségtelen életmód... Igazából rosszabb lett, az ízűleteim sokat fájnak. De nem olyan rossz, hogy akadályozna bármiben is és ha sportolok, jógázok az sokat segít.

2018. dec. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!