Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj és kattog az állpapc...

Miért fáj és kattog az állpapcsom?

Figyelt kérdés
Arra ébredtem,hogy fáj az állkapcsom jobb oldalt.Azt vettem észre,hogy mint ha a fogaim nem lennének egyvonalvan.A hátsokat nem tudtam rendesen összeszorítani.Nagy nehezek erőlködtem és egy kis kattanással és fájdalommal visszaállt.De ha nem figyelek,akkor megint elcsúszik.Igaz,most már könnyem visszaáll,nem úgy,mint tegnap.De mi ez?

2017. márc. 29. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el egy fogorvoshoz, ott majd csinálnak állkapocs röntgent is. Biztos, hogy a fogaddal van baj.
2017. márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogyhogy a fogammal?Nincs egy lyukas fogam sem
2017. márc. 29. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
De, ha begyulladt az nagyon gáz. Hiszen tele van a szád amúgy is baktériummal. Egy fogorvost azért megér, ez nem egy kartörés, hogy elmész és begipszelik, aztán jól vagy. Az állkapocs gyulladás veszélyes.
2017. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És a fogorvos mit csinál ilyen esetben?

Ha be lenne a fogam gyulladva,nem az fàjna?Egyébként már jobb a tegnapihoz képest

2017. márc. 29. 22:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Az nem lehez h megrándult,kificamodott?
2017. márc. 29. 22:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Húzz el orvoshoz!!! Mi a szarra vársz honnan az édes rákból tudjuk hogy éppen mi a kínod??!! Az orvos megmondja majd ne fossál már
2017. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bölcsességfog kibújása is okozhatja. Mindenképpen fogorvos!
2017. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!