Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Napi 2 szer megyek WC re, de az mindig híg, mi lehet ez?

Vervetelen minden okes, kivéve az alkalokus foszfataz az magasabb volt, orvos szerint gyógyszer miatt. A liszterzekenysegi teszt negatív lett , mi lehet ?

Keress kérdéseket hasonló témákban: hasmenés, széklet, híg

2018. dec. 28. 08:39  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet valami más allergia is. Nem szedtél antibiotikumot mostanában? Vagy akár valamikor a közelmúltban. Lehet, hogy csak bélflórádat kellene helyreállítani.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. dec. 28. 08:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

2 hete szedtem de szedtem ilyen bélflora cuccokat is.

# 2/7Időpont 2018. dec. 28. 09:17 Privát üzenet
Naponta egyszer egyél meg egy-két kocka étcsokit, és ha kávézol, azt fogd vissza egy kicsit.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2018. dec. 28. 09:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem kávézok egyáltalán jó kiprobalom, esetleg más volt már így?

# 4/7Időpont 2018. dec. 28. 09:53 Privát üzenet
Velem is ez van, nálam azt mondják biztos a stressz okozza. Csak franc se tudja hogy így van-e, mert pont egy hete jött vér onnan ahonnan nem kellene annak jönnnie, de csak januárra kaptam időpontot tükrözésre. Szóval lehet, hogy komolyabb probléma van nálad is a háttérben, de lehet csak simán olyan dolgokat eszel (nem eszel kenyeret / burgonyát / stb, sok levest eszel, sok turmixot iszol, sok rostosat eszel...). Ezek nem játszanak esetleg? Stresszel hogy állsz?

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2018. dec. 28. 14:39 Privát üzenet
Hogy-hogy mi? Túl sűrűn jársz, azért van. Szerencsétlen víznek esélye sincs felszívódnia a végbélben, ha fél naponként tolod ki az anyagot. Bőven elég 1-2 naponta járni.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2018. dec. 29. 00:26 Privát üzenet
Ha szorongó, stresszes alkat vagy az erősen kihat az emésztőrendszeredre is és a fenti tüneteket produkálhatja. Érdemes kipróbálni hogy reagál a szervezeted egy nyugtató hatására. Elképzelhető, hogy megszűnnek a tünetek.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2018. dec. 29. 00:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Este lefekvés előtt elmegyek pisilni de, alvás közben érzem hogy este kell pisilni és 3-4 szer ki kell mennem. Ha nem megyek akkor szűr fáj Valakivel van hasonló? (Fiú)
14 éves fiú vagyok. Az a lényeg hogy megállhatok a növésbe hogyha heti kb.3-4 szer megyek kondiba és 15-30 kg-val edzek különböző testrészekre? De nem erőltetem meg magamat és...
Köszvényem van, a húgysavam kb 200, próbálok mindent betartani. Sajna a talpamnál erős égető erzés kezdődött. Azt mondják erre a fájdalomra nincs gyógyszer, csak a milurit....
Mit tegyek? Crohn beteg vagyok, bélgyulladás.2-szer mütöttek. Egész nap elvagyok, este 5 óra körül mindig elkezdek puffadni, szeles leszek, sűrűnjárok wc-re. Januárba megyek...
Miért? Ilyen neheéz a családotól és a legjobb barátaim távol lenni ugyy érzem nem birom tovább 2 hetente 1 szer megyek haza akk is másfélnapra.
Az idegölő szer helyettesíti a kiidegelést? Valószínü görbe a fogam gyökere, emiatt nem tudott végigmenni a fogorvos a gyökéren. Tett bele valami idegölőt rá ideiglenes tömést. A...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!