Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napi 2 szer megyek WC re, de...

Napi 2 szer megyek WC re, de az mindig híg, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Vervetelen minden okes, kivéve az alkalokus foszfataz az magasabb volt, orvos szerint gyógyszer miatt. A liszterzekenysegi teszt negatív lett , mi lehet ?

2018. dec. 28. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet valami más allergia is. Nem szedtél antibiotikumot mostanában? Vagy akár valamikor a közelmúltban. Lehet, hogy csak bélflórádat kellene helyreállítani.
2018. dec. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2 hete szedtem de szedtem ilyen bélflora cuccokat is.
2018. dec. 28. 09:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Naponta egyszer egyél meg egy-két kocka étcsokit, és ha kávézol, azt fogd vissza egy kicsit.
2018. dec. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem kávézok egyáltalán jó kiprobalom, esetleg más volt már így?
2018. dec. 28. 09:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, nálam azt mondják biztos a stressz okozza. Csak franc se tudja hogy így van-e, mert pont egy hete jött vér onnan ahonnan nem kellene annak jönnnie, de csak januárra kaptam időpontot tükrözésre. Szóval lehet, hogy komolyabb probléma van nálad is a háttérben, de lehet csak simán olyan dolgokat eszel (nem eszel kenyeret / burgonyát / stb, sok levest eszel, sok turmixot iszol, sok rostosat eszel...). Ezek nem játszanak esetleg? Stresszel hogy állsz?
2018. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Hogy-hogy mi? Túl sűrűn jársz, azért van. Szerencsétlen víznek esélye sincs felszívódnia a végbélben, ha fél naponként tolod ki az anyagot. Bőven elég 1-2 naponta járni.
2018. dec. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szorongó, stresszes alkat vagy az erősen kihat az emésztőrendszeredre is és a fenti tüneteket produkálhatja. Érdemes kipróbálni hogy reagál a szervezeted egy nyugtató hatására. Elképzelhető, hogy megszűnnek a tünetek.
2018. dec. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Jutottál azóta valamire hogy mitől lehet? Képzeld hasonló cipőben járok pár hónapja. Én ugyan csak egyszer megyel el reggel/délelőtt és nem vizeseb híg, csak lágy..


Voltam ételérzékenységre teszten (IgG panel) és tejfehérje jött ki, diétázom rá de még mindig nem az igazi. Család, barátok szerint tuti stresszelek erre és azért van. Valóban nem mindennapos, de eddig nem tudtam mihez kötni.

2020. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nekem stressz okozta IBS volt, de mar elmult hala istennek.
2020. okt. 10. 20:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Jaj ez nagyon jó hír örülök neki! Remélem nekem is az az oka csak, mivel sokat agyalok ezen nem csodálnám..
2020. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!