Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy hozhatnám minél hamarabb...

Hogy hozhatnám minél hamarabb ki a lappangó betegséget?

Figyelt kérdés
Négy napja taknyosan és torokfájósan kelek, azonban ez fél óra alatt elmúlik. Estére megfájdul a fejem, de az is elmúlik. Lázam nincs, csak iszonyú sz*r közérzetem és pocsék hangulatom. Már annyira unom. Ennél az is jobb, mikor ágynak esek. Hogy érjem el, hogy tisztességesen lebetegedjek és túl legyek rajta?
2010. jún. 28. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább meggyógyulni igyekezz, és örülj, hogy a szervezeted ellenáll. Mellesleg... mi akadályoz meg abban, hogy befeküdj az ágyba félig betegen? Lehet, hogy egy nap fekvés meg is gyógyítana.

A Coldrex az nem rossz ilyen esetekben, csak vigyázz, mert coffein van benne, alvás előtt ne nagyon vegyél be, vagy közvetlenül elalvás előtt nyeld le, hogy mire hat, addigra elaludj.

2010. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tegnap egész nap feküdtem. Ez a lehangoltság idegesít nagyon. Jókedvem nincsen, mert egyáltalán nem érzem magam egészségesnek, de nem is vagyok annyira rosszul, hogy ne érdekeljen ez az érdektelenség. Elég hülyén magyarázom... Mindenesetre iszok Neocitránt.
2010. jún. 28. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!