Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem lesz ebből valami egészség...

Nem lesz ebből valami egészségügyi problémám?

Figyelt kérdés

Pacemakeres vagyok gyerekkorom óta és a pacemker szabályozza a szíverésem.

Folyton ingadozik a hangulatom valamikor viszonylag nyugodt máskor meg fel akarok robbanni mert eszembe jutnak dolgok és olyankor elkezd kalapálni a szívem.

Szoktam kávézni is (pacemaker orvos engedélyével) meg cigizek is de arról nem tud,ha ideges vagyok rágyújtok meg akadályozza hogy megöljek pár embert.

Régen edzetem is teremben de amióta műtöttek legyengültem meg el is híztam.Januártól le akarok fogyni gondolom jó lesz az edzés egy kis feszültség levezetésnek.A koffeinből visszavettem energiaitalt is heti egyszer iszok meg max holnap mert szilveszter de nem biztos.De a lényeg a hangulatom,hogy magamba szoktam dühöngeni senki nem látja.18/f


2018. dec. 31. 00:53
 1/2 Fa_ember16 válasza:
Ebből szerintem nem lessz bajod
2018. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"de arról nem tud,ha ideges vagyok rágyújtok meg akadályozza hogy megöljek pár embert.

... energiaitalt is heti egyszer iszok ... magamba szoktam dühöngeni senki nem látja"

Mondd el az orvosnak ezeket is.

2019. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!