Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Súlyos szorgáserzet tör rám...

Súlyos szorgáserzet tör rám ha bárhol egyedülhagynak, mit lehet ezzel csinálni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapokban szorongásos tüneteim kezdtek alakulni ha bárhol egyedül hagytak. Ha a kollégiumi szobámban egyedül vagyok, folytogató, síró, menekülő érzés jön rám, ami borzalmas, az utóbbi időkben nehezen tudok elintézni dolgokat egyedül kíséret nélkül, ha bemegyek egy helyre és a barátaim még épp nem értek oda, akkor menekülök a helyről, addig ameddig oda nem érnek. Akkor is rámtör ez az érzés ha a társaságon belül senki sem foglalkozik velem, viszont ha többen is folyamatosan velem vannak elfoglalva, hihetetlenül jól érzem magam és teljesen normális módon viselkedek. Habár a szüleim és a pszichológusom gőzerővel küzdenek az állapotom ellen, továbbra sem javul az helyzet, sőt egyre rosszabb. Rengeteg barátom van, rengeteget bulizok, és csak akkor érzem magam igazán jól ha velük vagyok, amikor nem, összeomlok, teljesen. Semmi nem történt előzményként ami okozhatta ezt, se szakítás, se semmi. Folyamatosan haza, majd a koliba majd megint haza menekülök. Valakinek van tapasztalata, hogy mi ez? Fóbia, betegség? Csökkent az étvágyam, és nem igazán élvezek semmit amit egyedül eddig csinálni szerettem.

#magány #szorongás #félelem az egyedülléttől
2019. jan. 6. 13:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Szorongásérzet*
2019. jan. 6. 13:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Szoronás, pánikroham. Lásd a jutubon.
2019. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyötör valami tudat alatt.Félsz az egyedül léttől, elhagyatottságtól.Pedig ezek szerint nincs rá okod, van törődő családod, baráti köröd.a félelem elmúlik lassacskán, ha szembe nézel vele.Otthon lenne legkönnyebb barátkozni az egyedülléttel.Persze hogy nem kellemes, de el tudnál rajta meditálni, hogy milyen érzések, gondolatok kavarognak közben benned.És ahogy napról napra rájössz, hogy semmi bajod ettől nem esik, hogy egyedül maradtál, el fog tűnni afélelem.Nekem ha kiléptem alakásból, akkor jött ez rám.Évekig tartott, orvos nem tudott ezzel mit kezdeni.Elkezdtem kijárni, és lám, semmi baj nem történt.Eleinte rossz volt, volt hogy elsírtam magam az utcán, de túléltem és már nyoma sincs ennek az érzésnek.
2019. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, az utolsó válasz nagyon hasznos volt, ha valakinek volt még hasonló problémája, annak szívesen várnám a válaszát és azt, hogyan tudott kigyógyulni belőle!! Kérlek segítsetek, nagyon szeretnék végre normális életet élni, és nem másoktól függeni!
2019. jan. 6. 15:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!