Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » El merjek megint menni a...

El merjek megint menni a háziorvoshoz vagy bízzak a diagnózisában?

Figyelt kérdés

Az utóbb időben mindenem elővett, gyengeség, belül rosszullét, nehéz levegő, szapora pulzus, mellkasi fájdalom.

Még decemberben voltam nála. Amikor elmondtam a panaszomat, tipikus szorongásos tüneteknek vélte. Azért elküldött laborba, és megnézte az EKG-mat. Nem egy beleszarós orvos, mert akárhányszor ott vagyok, mindig megvizsgál normálisa, megtapogatja az embert, és ad beutalót a laborba.

Nos, a laboreredmény szinte tökéletes. Az EKG-m akkor jó volt, mint mindig előtte. 3 éve voltam már hasonló tünetekkel nála, akkor kardiológia volt, Holter és szívultrahang vizsgálatokkal. Azok is jó eredményt hoztak.

Tudni kell, hogy gyerek koromban volt szívzörejem és rengetegszer voltam kontroll miatt kardiológián, tehát figyelve volt a szívem.

Engem továbbra is zavarnak a magas pulzus, kótyagosság és mellkasi fájdalmak, mert elő-előjönnek, most pl. porszívózás után tört rám, igaz egész nap 1 pogácsát ettem.

Mit gondoltok, érdemes újra elmenni hozzá, vagy túlreagálom?

29 éves férfi.


2019. jan. 6. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvos úgy vizsgál meg, hogy te eleget ettél-ittál, nincs vitaminhiányod stb. De ha mégsem ettél egész nap, de nem mondod neki akkor magadra vess. (hülye vagy és kész)
2019. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Attól, hogy ma úgy fordult elő ez, hogy épp nem ettem még máskor is előjön akármikor.

Azt veszem észre alkalmanként, hogy szorítom az állkapcsomat.

2019. jan. 6. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Engem félre diagnosztizáltak 27 évesen . Azt mondta egy privát kardiológus, hogy pánikbeteg vagyok. Nem akartam elhinni neki, úgyhogy tovább mentem. Egy szívklinikán aztán kiderült, hogy a bal oldali billentyűm nem zár rendesen és, hogy már így születtem. Én a hejedben egy másik orvost is felkeresnék.

2019. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ijesztő, hogy még a magánorvosok se figyelnek oda rendesen.. pedig nem kevés pénzt perkálsz nekik.
2019. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos voltam benne,hogy ez nem pánikbetegség. Kinevettem az orvost ,mikor felírta a nyugtatót. Nem is váltottam ki a receptet. Simán tele tömött volna nyugtatókkal és tudod ez tényleg szomorú.
2019. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!