Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Használ valaki W25 Magnetic...

Használ valaki W25 Magnetic víztisztítót? Vélemények róla?

Figyelt kérdés

Én 2 hónapja használom és teljesen elégedett vele az egész család. Csak kíváncsi vagyok mások véleményére is

[link]


2010. jún. 29. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Én már több hónapja használom a W25 magnetic víztisztítót, azóta nem iszom meg az ásványvizeket! Az egész családom ezt issza, nagyon meg vagyunk vele elégedve! Anyukámnak elmúlt az állandó fejfájása, és méregtelenítésnek is kiváló. A fogyásban is segít, gyorsítja a salaktalanítást. Én csak ajánlani tudom!!

Egyébként én is erről az oldalról rendeltem :)


Üdv!

2010. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
ez nem ide tartozik ,hanem az elektronikus tárgyakhoz:S
2010. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez a termék nem elektronikus :)
2010. jún. 30. 13:09
 4/4 anonim válasza:

Az egyik fórumon láttam egy képet róla, szétfűrészelve. Az oldalon ígért préselt szén helyett szemmel láthatóan sima szén granulátum van benne, amiből 50 liter 47.000 Ft. Ebben kb fél liter van, meg egy 2 forintos nagyságú mágnes. Ez kb. 500 Ft, erre jön a készülékház, cső, meg a csatlakozó. Legyen összesen 2.000 Ft. Csak remélni tudom, hogy a kép volt csalóka, mert a készülék ára 55.000 Ft.


Gyártói állítások:

"25.000 liter tiszta, egészséges ivóvíz az ÁNTSZ engedélyével csere és karbantartás nélkül"

"Babák is fogyaszthatják forralás nélkül"

"teljesen eltávolítja a szabad és kötött aktív klórt"

"2 évre megoldja a csapvíz problémát"


Ezzel szemben az ÁNTSZ 4666/2004 engedélyükben (5 évig volt érvényes, lejárt!) ez szerepel:



3. A készülék az íz-és szagrontó anyagok, a halogénezett metánszármazékok eltávolítására alkalmas valamint csökkenti a szabad és kötött aktív klór koncentrációját és a szervesanyag tartalmat.

4. A berendezés szervetlen sók, nitrát ás arzén eltávolítására nem alkalmas

5. Zavarosságot okozó mechanikai szennyeződések a szűrő eltömítődését és bakteriológiai elszennyeződését okozhatják és csökkenthetik a berendezés élettartamát.


Ide tartozik még az ÁNTSZ álláspontja az ilyen típusú szűrők esetében, hogy cseréjük, fertőtlenítésük fél évente ajánlott, de évente mindenképpen.


Véleményem róla? Hmmm. Nem is tudom....

2011. okt. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!