Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vélemények, tapasztalatok,...

Vélemények, tapasztalatok, ötletek?

Figyelt kérdés
már 3 hete nagyon fáj a hátam.egész lent a derekamtól a hátam közepéig.közvetlen a gerincem mellett két oldalt...néha nagyon elkezd fájni.eddig akkor nem fájt, amikor sétáltam, vagy álltam,csak akkor ha ültem.most már a kisebb sétáktól is fáj :S.a másik meg, hogy a nyakam hátul folyton ropog, és ha pl maszírozom, olyan mintha homokszemcsék lennének ott.:S
2011. júl. 19. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
nézesd meg magad egy orvossal.Akármi lehet,magad érdekében menj el.
2011. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egy eszméletlen jó - teljes test - masszőrt ajánlanék.


Hasonló problémáim voltak. "Bevan" állva a gerinced, az izmaid szinte feszülnek, valószínűleg csomóid is vannak a homokszemcsék mellett.

Ezeket szokták a masszőrök "eltűntetni", így idővel helyreáll a test békéje, elmúlnak a fájdalmak.

Nekem ez segített.

2011. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :) lehet hogy egy maszírozás rám férne, bár nemtudom hol lehetne, és főleg hogy mennyibe kerül :S
2011. júl. 20. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!