Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen vízhajtó termékeket...

Krisszeki82 kérdése:

Milyen vízhajtó termékeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Depresszióra szedek pszichiátriai gyógyszereket napi rendszerességgel.Sajnos ezek a gyógyszerek megtartják a vizet,és elhíztam miattuk.Milyen vízhajtó terméket vegyek? Lehet kapni a gyógyszertárba vény nélkül ilyet? Valakinek van hasonló területen szerzett tapasztalata?

2019. jan. 9. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ennyi erővel a sör is vizhajtó. Szerintem jobban járnál egy furonnal, ha tényleg a vizesedes a baj, nem pedig a zsír miatt hiztal meg.
2019. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvos nélkül ne kezdjél el vízhajtót szedni! Legfeljebb vízhajtó hatású gyümölcsöket egyél, meg ilyesmi. De gyógyszert ne!
2019. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem a víztől hízol, ne áltasd magad.

(Én is szedek, csak mielőtt...)

2019. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csalán tea, kukorica bajusz tea, és van kimondottan vízhajtó teakeverék gyógynövényben. Ezeket próbáld meg. Beszélj a pszichiátereddel, hogy mit javasol? Sófogyasztást korlátozni kell. Egyébként én is szedtem régen antidepresszánst, de én meg fogytam tőle. A Furon, vagy Furosemid jó vízhajtó gyógyszer, de beszéld meg ezt az orvosoddal, hogy a gyógyszer mellett javasolja? Ha igen, akkor csak felet vegyél be belőle. Egyébként ezek a gyógyszerek vénykötelesek. Gondolom jobb az étvágyad, és ezért a vízvisszatartás. Egyél sok gyümölcsöt, az is hajtja a vizet.
2019. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!!
2019. jan. 10. 13:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Orvos nélkül gyógyszert SOHA!!!

Egyáltalán nem biztos, hogy a hízás oka a víz lenne.

Láttam már olyat aki vízhajtózta magát (csak úgy) mert fogyni akart, a végén pedig a korházban kötött ki mmert ha kihagyta akkor tényleg bedagadt. Ez nem játék, tehát ORVOS NÉLKÜL SOHA!

2019. jan. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. jan. 25. 05:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!