Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 20 éves vagyok, és már jó pár...

20 éves vagyok, és már jó pár éve nagyon fáradt vagyok egész nap. Mit lehet ilyen esetben tenni? Esetleg valami vitamin?

Figyelt kérdés

Nem mondom azt, hogy jelenleg a legegészségesebben élek táplálkozás és mozgás terén, de igyekszem.

Ha nem dolgozok akkor aznap minimum 10ig alszok. De akármikor kelek mindig fáradt vagyok.

Nagyon sokáig fel sem tűnt, de így bele gondolva mindenki a környezetemben sokkal energikusabb mint én.

Jelenleg elég könnyű munkát végzek ugye munka terén, esti iskolába is járok, de már kb egy takarítástól is el tudok úgy fáradni, hogy csak pár órával később tudom rávenni magam a következő teendőmre:

Ez nagyon hátráltat a céljaim elérésében. Úgy érzem erőtlen vagyok mindenhez, és áltlában türelmetlen és rossz kedvű is vagyok a fáradtság miatt.


Esetleg van aki volt ilyen helyzetben?

Van erre valami megoldás?

Lehet valamilyen vitamin hiányom van?


20L



2019. jan. 11. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez ezermillió minden lehet, a mozgáshiánytól a vashiányig, szóval egy vérképet kéne kezdetnek csináltatni.
2019. jan. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem vashianykor volt az, hogy végigaludtam a napokat
2019. jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, nekem szerintem az alacsony vérnyomás+magas pulzus kombó miatt van.

21L

2019. jan. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
próbáld ki, hogy szedsz magnéziumot. Egyébként éjjel tudsz nyugodtan aludni? Én pár hónapja voltam úgy, hogy napközben nagyon fáradt voltam, ennek ellenére éjjel nem tudtam nyugidtan aludni, kipihenni magam. Elkezdtem szedni MagneB6-ot, és segitett. Persze sok más dologtól is lehet nálad, ugyhogy szerintem is csináltass vérképet, de a magnézium biztos nem fog ártani.
2019. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!