Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti egy napból hány órát...

Ti egy napból hány órát vagytok fáradtak, illetve éberek, élénkek?

Figyelt kérdés
Egy olyan napot vegyetek példának, amikor nem dolgoztok/tanultok.
2019. jan. 12. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. 50-50 %, azaz kb.12 órát vagyok aktív, 12 órát pedig részben alszom, részben lustálkodom.
2019. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a lustálkodás alatt fáradt vagy?
2019. jan. 12. 18:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Hétköznap más, rutinszerű dolgokkal foglalkozom inkább, automatikusan jön, amit munka közben csinálok, így az nem igényel nagy koncentrációt. Úgyhogy hétvégén jobban elfáradok. Délután 3 körül szokott lenni egy pont, amikor majd elalszom, és nincs kedvem semmihez. Ilyenkor jöhet egy kis szieszta, és akkor jobban érzem magam. Egy óra elég is ehhez.

Hétköznap pedig 4 órakor végzek általában, utána feltölt a hazautazás. Szóval csak egy kis kikapcs kell minden nap.


Kora reggel nagyon jó passzban vagyok mindig, tettrekész. Ez kb. 11-ig, délig ki is tart töretlenül. Majd estére megint felpörgök, bár azt hiszem, akkor már benne van az, hogy nem kontrollálom annyira a viselkedésem, felszabadulok és nagyon vidám vagyok, benne vagyok minden buliban, jó ötleteim jönnek.

2019. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szinte 0-24ben fáradt vagyok, de ettől függetlenül nagyon rossz alvó vagyok, alig jön álom a szememre. Mindegy, hogy egy kemény egyetemi napon vagyok-e túl vagy csak itthon lógatom a lábam.
2019. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy milyen régóta nem dolgoztam, mert pl egy hétvége nem elég, hogy annyit tudjak pihenni és éber lenni, mint egy hét szabi alatt. De ha átlagoljuk, akkor kb. 7 óra kell az alvásra, és aktívnak-fáradtnak fele-fele arányban érzem magam.
2019. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ébredéstől alvásig aktív vagyok, és jól alszok.
2019. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felkeléstől lefekvésig fáradt vagyok, soha nem tudom magam kialudni, ami elmondhatatlan szenvedést okoz.
2019. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!