Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyakori szapora pulzusom van,...

Gyakori szapora pulzusom van, itt van e valaki aki ilyet tapasztal?

Figyelt kérdés
Érezte már valaki hogy gyakran 90 és 100 fölé ugrik a pulzusa monden ok nélkűl és szinte egésznap tart mellesleg szívproblémát nem találtak a vizsgálatokon?

2019. jan. 14. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Edzetlenség, stressz, szorongás, pajzsmirigy probléma. Egyik sincs?
2019. jan. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szorongás az tuti,hogy van de pajzsmorigy gondról nem tudok
2019. jan. 14. 12:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne egy tesztet csinálni. Magán alapon 13 ezer körül van egy vérvétel és nem csak TSH-t néznek. Én is lassan kérek rá időpontot.


De amúgy igen, elvileg a stressz is simán okozhatja. Orvos mit mondott egyébként azt leszámítva, hogy nincs organikus eredetű szívprobléma?

2019. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az orvos kapásból rávágta pánikbeteg vagyok.

Egyébként volt vérvétel is az is negatív lett

2019. jan. 14. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendszeres sport és stresszcsökkentés.
2019. jan. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem kb. 15 éve ilyen, minimum 90 szokott a pulzusom lenni, szervi bajom nincs elvileg. Régebben kivizsgàltattam, semmit sem találtak, nekem is azt mondták biztosan pánikbetegség, grrrrr., persze ezt mindenre lehet mondani amire nincs orvosi magyarázat. Szedtem gyógyszert, ami jó volt, de amúgy nagyon korlátozott sok mindenben. Sokat sportoltam utána évekig, de nem rendeződött ez a dolog, a gyógyszert el kellett hagynom, aztán már nem is zavar, nem is érzem, megszoktam.
2019. jan. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!