Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat minden nap a fejem?

Mitől fájhat minden nap a fejem?

Figyelt kérdés

1 hónapja dolgozom az új munkahelyemen, de elötte is hasonló területen dolgoztam 3 hónapig, és ott is sokszor fájt a fejem. Az a baj, hogy ez egy élelmiszeripari labor, nincs természetes fény egyáltalán, az előző helyen volt. Tehát ablakot sem lehet nyitni, mert az épület közepén vagyunk.


Inni sokat szoktam, már annyit, hogy nem is esik jól.


De így is minden áldott nap megfájdul a fejem. Reggel nem fáj, de ahogy halad előre a nap, úgy egyre jobban fáj, és sokszor a fájdalom csillapító sem segít. Sokszor ha hazaérek elmúlik.


Mit tudnék csinálni vele?


2019. jan. 16. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Fontos lenne tudni, milyen kivizsgálásokon voltál.
2019. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet a vérnyomásod magas, vagy ideg alapon van.
2019. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szedsz esetleg fogamzásgátlót? Ha valaki elkezdi szedni, illetve új fajtára vált át, akkor az első hónapokban előfordulhat fejfájás.
2019. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szedek igen, de már 5 éve és ugyanazt :/


Vérvételen voltam kb. fél-háromnegyed éve, a D-vitamin szint volt a határon, de egyébként semmi extrát nem mutatott az eredmény. Szedek is egyébként rendszeresen vitaminokat, D-vitamin-t is.


A vérnyomásom az alacsony, az mindig is az volt, de eddigi életem során elég volt, hogyha reggel meg délben ittam egy enyhe kávét. Most is szoktam.


Annyi eltérés volt ebben a több, mint 2 hétben, hogy elhagytam a tejet, mert arra érzékeny vagyok, csináltattam tesztet és most január 1-től tartom a diétát és figyelek is rá rendesen, hogy semmi ne tartalmazzon.

2019. jan. 17. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!