Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mitől lehetett?

Ez mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Több mint egy hétig hőemelkedéseim voltak de aztán magától mindíg lement. Inkább hőingadozásnak nevezném. Semmi más tünetem nem volt esetleg túlzott fáradtság mintha nem ön magam lettem volna. Ma viszont semmi hirtelen elszállt a hőemelkedés-ingadozás,viszont a torkom kezd kicsit fájni. Van köze a kettőnek egymáshoz?
2019. jan. 19. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A láz vagy hőemelkedés azt jelzi, hogy a szervezeted harcol a vírus ellen. Olyan hőre emeli a tested ami nem kedvez a betegségnek. Lehet nálad csak később jöttek a toroki tünetek
2019. jan. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom,ilyenem még sosem volt.

Viszont én elmentem ezzel h.o hoz igaz meg sem vizsgált egyből küldött röntgenre ahol valamit láttak a tüdömön és azt mondták akár tbc is lehet. Nos én jövőhéten megyek vérvételre emiatt. Nem értem mi ez most. Sosem voltak ilyen gondjaim.

2019. jan. 19. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen vírusos dolog lehet, velem is ez volt, 3 napig hőemelkedés, hidegrázás, gyengeség, nekem egyik nyirokcsomó is fájt a nyakamon, utána nagyon enyhe torokfájás, és szintén enyhe nátha, hurut.
2019. jan. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy amikor elmentem az orvosomhoz elmondtam a panaszom éd meg sem vizsgált hanem küldött a tüdőszűrőre ahol foltokat talált a szakorvos a tüdőmön. Szval nem értek én már semmit. Félek.
2019. jan. 20. 09:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet gyulladás miatt is.
2019. jan. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!