Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az oka ennek a...

Mi lehet az oka ennek a borzalmas tünetnek?

Figyelt kérdés

Rengeteget sírtam éjjel, a fejem is fájt, tökre ki voltam, sajnos még stresszes időszakban tikkjeim is vannak, ami azt jelenti, hogy ilyenkor sokat pislogok, meg ismétlődően erősen befeszítem az izmaimat. Ébredés után olyat érzékeltem az arcomon, amilyet még soha korábban: a bal szemem környéke, a szemöldököm felett és oldalt, mintha lezsibbadt volna az egész, de nem az a hangyamászós érzés, hanem olyan fura, más, nem tudom rendesen leírni. Főleg, amikor mély levegőt szívok be, vagy felráncolom a szemöldökömet, köhögök, akkor még jobban úgy érzem, mintha begörcsölt volna ott valami, de én meg soha nem hallottam ilyenről. hogy arc izomláz? Mert feltételezem, hogy lehet csak simán ez a sok pislogás, meg a tikkek + a sírás miatt becsípődhetett valami, vagy csak simán elérzékenyült. Ha felhúzom a szemöldökömet, érzem is, hogy az a terület valamennyire fáj, vagyis így húzódik az izom és bizsereg. Elmentem venni magnéziumot, hátha segít valamit, illetve lehet valami kötőhártya/arcüreg gyulladás vette kezdetét? Mert kicsit, de nagyon kicsit a bal szemem mintha érzékenyebb lenne, és amikor az orromon szívom be a levegőt, akkor csak a bal szemhéjam mozog, vagy így megrándul.

Ti mit gondoltok? Annyira félek. Nincs lázam, nem folyik az orrom.


2019. jan. 28. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Igy nehez megmondani.

1. Hany eves vagy, fiu/lany, es miota van tikked?

2. Miert sirtal rengeteget az ejjel?

3. Az arcureg gyulladas nem egeszen igy kezdodik

2019. jan. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem sikerült egy vizsgám, lány vagyok

csak stresszes időszakban vannak, de az már 1-2 hónapja van

Szerinted mitől van?

2019. jan. 28. 01:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne stresszelj, nem eri meg.

A tunetet okozhatja arcideg-problema, de ezt nagyon nehez igy, innen diagnosztizalni. Ha nem mulik el, en keresnek egy neurologust, mert lehet, hogy csak stressz, es elmulik masnapra, de lehet komoly baj is, amit idoben kellene elkezdeni kezelni.

2019. jan. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!