Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Két napja nem aludtam csak...

Két napja nem aludtam csak pár órákat, lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

2019. febr. 2. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mi miatt nem aludtal. Most faradtnak, kimerultnek erzed magad?
2019. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Olyan bajod is lehet, ami miatt nem aludtál, meg olyan bajod is lehet, ami amiatt alakul ki, hogy nem aludtál. De két nap még nem a világ. Csak ne csináld rendszeresen, ha rajtad múlik. Ha viszont hosszabb ideig nem tudsz elaludni, (pedig időben lefekszel, kikapcsolod a telót, gépet, stb., besötétíted a szobát, ami nem túl meleg, nem túl hideg, nem kávézol/energiaitalozol/kólázol/stb. estefelé már, stb.), és ez már kihat a következő napodra is, akkor említsd meg orvosnak, mielőtt nagyobb baj lesz.
2019. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam ez már hetek óta tart. Sőt, soha életemben nem voltam jó alvó. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor feküdtem le este és keltem úgy fel reggel, hogy egyszer sem ébredtem fel éjszaka. És köszi, jól vagyok.

Viszont ha te alapból nem ilyen vagy, akkor nyilván valami oka van ennek. Betegség, kimerültség, stressz, vagy bármi. Nyilván ennyitől nem lesz semmi bajod, de azért figyelj oda magadra és ha egészségügyi ok állhat a háttérben, akkor vizsgáltasd ki magad.

2019. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Orvos nagynéném volt nálam ma, szerinte azért mert hisztizek. Stb igen éjszaka panikolok stb éhes vagyok mindig most meg azon idegeskedem hogy valami bajom lesz h nem aludtam pl epilepsziás rohamot kapok vagyok elajulok meghalok elgyengulok összeomlik a keringésem
2019. febr. 2. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:

"Orvos nagynéném volt nálam ma, szerinte azért mert hisztizek."

Akkor légy szíves, ne hisztizz.


"éjszaka panikolok stb éhes vagyok mindig most meg azon idegeskedem hogy valami bajom lesz h nem aludtam pl epilepsziás rohamot kapok vagyok elajulok meghalok elgyengulok összeomlik a keringésem"

Ezeket is elmondtad neki? Ha nem, legközelebb említsd meg. Vagy másik orvosnak.

Addig is: kerüld a stresszt.

Egyáltalán hány éves vagy?

2019. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze h említettem , mindent tud 22 fiú
2019. febr. 2. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!