Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől érezhetek így a szívemme...

Mitől érezhetek így a szívemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kb 3 napja érzem hogy dobog a szívem nem is nagyon fáj meg semmi , csupán érzem , és nagyon kellemetlen tegnap este bepánikoltam kissé majdnem mentőt hívtam a vérnyomásmérő 180/130-at mutatott 86-os pulzussal. De most teljesen normális körülbelül a pulzusom is meg a vérnyomásom is , de akkor is érzem hogy ver a szívem , és nincs jó közérzetem . Gondolkodtam hogy bemegyek az ügyeletre , de nem tudom mit kezdenének ott velem . Volt már valaki hasonló helyzetben ? A szívverésem normális nem ritmustalan .

2019. febr. 24. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Túl sok kávé, szorongás, stressz, pánik megnyomja a vérnyomást. ha nyugalmi állapotban is magas, akkor orvos. Ők majd tudni fogják, hogy mit kezdjenek veled.
2019. febr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!