Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 164 cm magas vagok és 46 kg....

164 cm magas vagok és 46 kg. Nem tul sok, de nem oszlik el rajtam aranyosan a tömeg. Csak a hasammal van bajom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend heti 3-4*1,5-2 óra súlyzós edzés mellett ill pszichológus és dietetikus
2019. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Foglalkozz mással, olvasás, TV nézés, barátokkal beszélgetés, stb. Sőt, még hízhatnál is egy pár kg-ot, hogy jobb alakod legyen. Tényleg rád férne.
2019. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg reálisan nézni a tested. Nehezen hiszem el, hogy bármennyi felesleg lenne rajtad ilyen súllyal. Majd átszakadtam, konkáv volt a pocakom amikor ennyit nyomtam mint te és én 1-2cm-el alacsonyabb is vagyok...
2019. febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szedjél fel egy kis izmot, neked nem a hasad nagy, hanem a végtagjaid nem elég izmosak. Én az úszást ajánlom, a súlyzózás inkább csak a karjaidnak lenne jó. Ha mégsem mennél vízbe, akkor a súlyzózást kiegészítheted kerékpározással.
2019. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!