Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kibuktam a saját kisbabámtól?

Kibuktam a saját kisbabámtól?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Októberben született a kislányunk.Szülés óta nem vagyok túl jól.Kislányt maximálisan eltudom látni,de másra nem jut már időm.Akire számíthatok,hogy segítsen az anyukám és párom,de ők is örökké dolgoznak.Mostanra úgy érzem,hogy elfáradtam.Nincs turelmem semmihez,kibukottnak érzem magamat.A kislány születése óta velem van,soha nem passzoltam még le anyához.Max 1_2órára.Szerintetek mi lehet a baj ?
2019. febr. 27. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Elfáradtál. Mindenkinél van ilyen, ettől még nem vagy rossz anya.

Próbáld meg odaadni a mamának, vagy fektesse le este apja, és menj el egy kicsit szórakozni. Kell, hogy legyen időd saját magadra is, szórakozásra, kényeztetésre, különben megmakkansz odahaza.

2019. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Depresszió. Sok fényben legyél, sétáltasd meg a gyereket a déli órákban és ne viselj napszemüveget. És hát ugye rá kell ébredned, hogy neked magadnak kell berendezned az életedet, ami néha azért nehéz, mert gyökeresen különbözik a gyerek nélküli élettől.
2019. febr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szülésutáni depresszió esetleg?


Próbálj meg felszabadítani pár órát, menj el vásárolj magadnak valami szépet, vagy menj fodrászhoz,körmöshöz.

Ismeretlenül is nagyon büszke vagyok rád, nem lehet könnyű, de kitartást. Nagyon szép gyermekkort kívánok a kislányodnak, neked pedig sok-sok hosszú boldog évet. ❤️ Ne feledd erős vagy, és gyönyörű!

2019. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézess pajzsmirigy hormont is.
2019. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, biztos, hogy jót tenne pár óra semmittevés, ki kell harcolni magadnak. Nagyon nagyot változott a világ velem is, amikor megszületett a kislányom, de olyan fura, én soha nem éreztem, hogy nélküle akarok lenni, pedig én is sokat egyedül voltam, még nagyszülői segítség sem volt. Gondold át, mik azok a dolgok, amik megvárnak pl házimunkában, amivel több szabadidőd lehetne. Már az is segítség, ha nem kell mindennap főzni. Gondolom napi 2x pár órát alszik a babád, próbálj meg te is vele aludni, vagy addig megnézni egy filmet, ha pedig ráér anyukád, vagy a párod, ugorj el fodrászhoz, vagy egy jó kis masszázsra.
2019. febr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Vashiányom is van szülés óta,arra szedek vastablettát.Jobban is érzem magam,de nem az igazi.
2019. febr. 27. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!