Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Furcsán idegennek érzem saját...

Furcsán idegennek érzem saját magam, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy ideje érzem már ezt. Olyan, mintha eltávolodtam volna magamtól. Nem ismerem fel a saját hangom, és a testemet is idegennek érzem. Mi ennek a neve, és mit lehet vele csinálni?

2017. aug. 19. 01:16
 1/7 wrisz válasza:
Ennek nincsen neve, ezt csak ugy tudod tudatni valakivel ,hogy ha igy elmagyarázod. Sportolj , tornázd ,hogy barátkozz és ki ismerd a tested határait és teljesítményèt , de idővel ,ha próbálod el fogadni magadat ,akkor ez az egész el fog tűnni.
2017. aug. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TR75 ***** válasza:
Deperszonalizáció.
2017. aug. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Deperszonalizáció generált szorongás neurozis..

Keress fel egy pszihologust es pszihiátert különben pánikrohammal is végzödhet

2017. aug. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TR75 ***** válasza:

#3

Pánikrohammal azért végződik, mert az, aki ezt a tünetet észleli magán, emiatt (még jobban) szorongani kezd.

Valójában ez veszélytelen tünet, "csak" furcsa érzés.

2017. aug. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TR75 ***** válasza:
#4 Pontosabban nem feltétlenül végződik pánikrohammal, szóval úgy pontosabb a megjegyzés, hogy pánikrohammal végződHET, ha...
2017. aug. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem ezt irtam?
2017. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TR75 ***** válasza:
De, én csak annyival egészítettem ki, hogy nem maga a deperszonalizáció/derealizáció az oka a pániknak, hanem az, ha valaki ezt "túlreagálja".
2017. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!