Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valeriána Teva valakinek bevált?

Valeriána Teva valakinek bevált?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sokat idegeskedtem és stresszeltem.Ez miatt kialakult bennem egy belső feszültség,aminek a következménye az lett,hogy ha egyedül vagyok itthon szirongok.Csütörtökön megyek leghamarabb neurológiára,mert szédülök is.Van talomba Valeriánám,de soha egy szemet nem vettem még be.Szerintetek érdemes volna ??
2019. márc. 3. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán valamennyit segít, de a javasolt adag felejtős. Én több gramm macskagyökértől alig érzek valamit, nemhogy 100-200 mg-tól.
2019. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Leírom ide a történetemet,hátha az is segít rajtam.Októberben megszültem a kislányomat makk egészséges és mára már 4hónapos kis örökmozgó lett belőle.
2019. márc. 3. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag csak függőséget okoz, haszna nincs

Ha leálsz vele utána nem birsz aludnj egy ideig.

De a javasolt adag kevés piszkosul.

2019. márc. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szulés után mikor haza jöttünk a kórházból a vashiény miatt annyira szédültem,hogy nem mertem a kicsivel egyedül lenni.Ezt annyira magamba beszéltem,hogy mái napig szorongok és percenként nézek az órára,hogy mikor jön haza
2019. márc. 3. 18:51
 5/5 A kérdező kommentje:
A párom
2019. márc. 3. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!