Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 napja "ég a testem", főleg...

2 napja "ég a testem", főleg a mellkasom (légcső-nyelőcső vonalában) menjek orvoshoz, mit tegyek? 29L

Figyelt kérdés

2 napja este kezdődött, hogy elkezdett égni a mellkasom, a légcső/nyelőcső vonalában. Tegnap este óta pedig az egész testem ég, főleg a nyakam, fejem és a mellkasom, de a végtagjaim is, hasam, hátam, egyszóval mindenem.

Ráz a hideg,olyan érzésem van, mintha megégtem volna a napon. Hozzáteszem, a tünet kezdete előtt 3 napon keresztül napi 14 percet szoliztam, és 2 nappal ezelőtt, amikor este elkezdődött az égés, előtte is szoláriumban voltam. Viszont nincs rajtam bőrpír, nincs külső nyoma az égésnek. Lehet ez összefüggésben, vagy máshol keressem a problémát? Aludni alig tudtam pár órát, vizes törölközővel a mellkasomon sikerült csak elaludni. Tudom, hogy káros a szolárium, stb., legyetek szívesek érdemben megpróbálni segíteni. Köszönöm!



2019. márc. 6. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ártana elmenni az orvoshoz
2019. márc. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Naponta nem is szabadna szoliba járnod! 2 naponta szabad minimum!
2019. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!