Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Idegessegre milyen termeszetes...

Idegessegre milyen termeszetes gyogymod letezik?

Figyelt kérdés
Regen nyugis voltam, talan nagyon is, de mar nagyon ideges tipussa valtam. Egyszeruen mindenen felkapom a vizet! Mit szedjek hogy ne legyek ilyen "idegbeteg"?
2008. nov. 9. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami távolkeleti sport segítene, tajcsi, joga. B6 és B1 vitamin, vagy orbáncfű tea. Kevesebb édességet kell enni, több gyümölcsöt!
2008. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rossmannban, DM ben lehet kapni Valeriana drazsét, 100 % os gyógykivonat komlóból, nagyon jó hatású, én ugyanilyen voltam ahogy írod, és nekem nagyon bevált!
2008. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mennyibe kerül az a drazsé?
2008. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1500 ft körül van egy doboz
2008. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2008. nov. 9. 21:45
 6/9 anonim ***** válasza:
én is olyan vagyok,aki agyvérzést kap a legkisebb dologtól is,azért kérdeztem h mennyi!köszi!
2008. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én pont egyik nap vettem valerianat - ismét. Az ötvendarabos került 800ba. Tényleg hat és egyéltalán nem kerül sokba.
2008. nov. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én még a citromfű-teát is nyugodt szívvel tudom ajánlani. Tea és/vagy citromfű illóolaj, az is nagyon jó. Bár ez talán hatékonyabb így este, mert a tea némileg altat is, szóval arra az instant idegbajra ezek hatástalanok. Nagyon sokat dolgozom, iszonyú fáradt vagyok, és már az is zavar, ha valaki 3 mp-nél tovább bámul, szóval tudom milyen ez.
2008. nov. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi!
2008. nov. 14. 03:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!