Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Általános gyengeség 87 éves...

Általános gyengeség 87 éves korban. Hogyan lehet javítani?

Figyelt kérdés

Nagymamám 87 éves, eleg gyenge mostansag.

1 honapja még siman leveleket soprogette kinn a kertben, most meg lehangolt, faradt stb.

A kerdesem az hogy tudtok vmi szert/tablettat ami ilyenkor eredmenyesen hat az idoseknek, amitol erore birna kapni es erdemes lehet kiprobalni...

(Tudom mi az eletrendje es negativoskodo kommmenteket nem szeretnék olvasni)



2019. márc. 8. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Vitaminok? Engem felpörgetnek, bár nem vagyok öreg asszem.
2019. márc. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Flavogard tabletta, 100 mg-os Q10 vitamin, Életkristály, Cetebe, Magnerót, kálcium, Béres csepp. Ezekkel tudod roborálni. Persze egy vérkép nem ártana, és sok folyadékbevitel. Naponta egy bögre sárgarépalé gyümölcscentrifugán kinyomva csodát tehet.
2019. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csípő nyújtás, helyes guggolás
2019. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tak ***** válasza:

[link]


Minden vitamin,plusz ebben a korban már az izomgyengeség jelentős,a sejtregeneráció nagyon lassú és kevés,és ne feledjük,hogy az energiaáramlás sem lehet kielégítő.

2019. márc. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Időseknél a folyadékbevitel az, ami drámaian javítani tudja a gyengeséget. Ha 3 napig rendesen iszik egy idős személy, szinte garantáltan jobban fogja érezni magát.
2019. márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!