Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vérnyomás gyogyszert szedők!...

Vérnyomás gyogyszert szedők! Ti hogy igazodtok a gyógyszerszedéssel az óraállításhoz?

Figyelt kérdés

Szerintem csodás, hogy ez a rohadt óraállítgatás most megint borít mindent!

Eddig hajnal 5-kor meg este 5-kor vettem be a ta lettáim.Igy pont kellö időre hatottak.Most akkor holnap mikor vegyem be? Ilyen szempontbol 1 ora is sok idö.Nem jo a vérnyomással meg a bioritmussal szórakozni! Viszont az sem lenne állapot, ha nyáron 4-kor kelnék, csak hogy bevegyem a tablettám .


2019. márc. 30. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagyis a vérnyomásod nem játék de lusta vagy korábban kelni. Érthető...
2019. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felkellsz 4-kor, és beveszed délután 4-kor. Következő nap 4:10, majd 16:10 és így tovább
2019. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Új idő szerint veszem be, még nem volt vele gondom.
2019. márc. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az az egy óra se nem szoroz, se nem oszt.
2019. márc. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az órát előre állítottuk, tehát 1 órával korábban kelsz, ha 4-kor szednéd be, akkor 2 órával előbb szeded, mint eddig. :-)))

Most 5 helyett 6-kor kell beszedned és semmi gond.

2019. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1 óra semmit nem számít. Többet számít, hogy mi történik, mit eszik vagy nem eszik az ember.

Sőt, nekem nem is a 12 óra a jó, mert az estiek után kevesebb idővel megy föl. Bár lehet, hogy nekem más, mert 4 különböző van beállítva, 1.-2. reggel is este is, és reggel a 3., este meg a 4. az 1.-2. mellé.

Ha nagyon alacsony amikor bevenném, akkor várok fél órát, iszpm vizet, és utána már nem az.

És ha délután valami baj van, akkor az 1. is, de az nagyon ritkán kell.


Méred-e a vérnyomásod, mielőtt beveszed?

2019. ápr. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam megmérni a vérnyomásom, mielőtt beveszem már.Régebben viszont feszt méricskéltem és megfigyeltem, mikor magasabb.
2019. ápr. 15. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!