Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan segíthetnék a páromnak?

Hogyan segíthetnék a páromnak?

Figyelt kérdés

A párom elmondta, hogy szorongással küzd. Nem jó a közérzete, rá jön a sírógörcs, fél, szorong. Mesélte, hogy öngyilkossággal is próbálkozott mielőtt összejöttünk. Nehezen alszik el és nagyon rosszul kel, mindig furcsa dolgokat álmodik. Szeretnék segíteni neki de nem tudom, hogyan mert ha újra elkezdi érezni akkor magányra vágyik és idegesítik az emberek, most is megint már 3 napja nem beszéltünk és én nagyon aggódom érte. Régebben az edzés volt az élete, sosem hagyta ki de már ahhoz sincs kedve és az órára sem tud elindulni. Mit kellene tennem hogy segítsek neki?

Pszichológushoz még nem akar menni mert akkor az édesanyja folyton erről beszélne és őt ez zavarná.



2019. márc. 31. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez kell fordulni, aki orvos és miért kellene ezt az anyjának tudni?
2019. márc. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon egyetértek az előző hozzászólóval. Pszichiáter. És miért mondaná el a barátod a kedves mamának?! :-o

Anno én pszichológushoz jártam huszonévesen. Még otthon laktam szüleimmel, persze dolgoztam, és közben elkezdtem pszichológushoz járni. Ha kérdezték hol voltam, akkor mondtam valami reálisat. (Séta, mozi, jóga, barátnőzés, bármi...)

2019. ápr. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát az édesanyjának kellene fizetnie mert ő jelenleg most nem dolgozik.

Akkor én sehogy sem tudnék neki segíteni?

2019. ápr. 1. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Te sem dolgozol, hogy te fizesd?
2019. ápr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!