Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ágyba vizelési probléma....

Ágyba vizelési probléma. Hogyan segíthetnék neki a páromnak?

Figyelt kérdés
A párom 23 éves férfi. Előző este arra keltem fel hogy konkrétan pisil maga alá, de ő erre fel sem kelt. Próbáltam nagyon kedvesen megértően felkelteni ágyneműt cserélni, de nagyon érzékenyen érintette és szégyelte magát. Vissza gondolva egy másfél hete is töténhetett hasonló de abban nem vagyok biztos. Aggódóm hogy valami komoly állhat a háttérbe. Elég stresszes mostanában, bővítjük a házunkat mert kisbabánk lesz és ez miatt rengeteget dolgozik, lehet ez egy ok? Nem tudom hogyan beszéljek erről róla vagy hogyan próbáljam rávenni hogy mondja el nekem nyugodtan bármi baj van vagy csak szimplán beszélgessünk mert úgy gondolom ennek inkább lelki oka lehet. Volt valakivel esetleg hasonló? Nagyon sajnáltam az este rettentően kínosan érezte magát. Persze én nyugtattam és szerettgettem sőt elmondtam neki hogy 14éves koromig nekem vizelettartási problémaim voltak de ez sem segített... mit gondoltok?
2017. szept. 23. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
32%

Ez nem lelki baj.

Lefekvés előtt legalább egy órával már nem kéne semmit se innia, főleg ha nem kel fel rá.

Velem is elő elő fordul de én amúgy is sűrűn felkelek de jön is rendesen nem csak csorog.

Én érzem is hogy kell 95%-ba így fel tudok kelni, valamint hogy ha éppen jön.

Orvoshoz kéne mennie, ez urológus dolga.

Ha megiszok egy üveg sört nekem nem sokára mennem kell, nekem vese bajom van, a másik ember meg szinte végig iszik mindent és egyszer se megy ki.

2017. szept. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyébként azt a fontos infót kihagytam hogy megivott közvetlen elalvás elött 3 sört és együtt is voltunk.
2017. szept. 23. 07:28
 3/3 anonim ***** válasza:

"megivott közvetlen elalvás elött 3 sört.."

Tényleg ráérsz majd akkor "aggódni",ha lefekvés előtti ivászat nélkül történik ilyen.

Valószínűleg a fáradtság miatt nem jelzett neki a szervezete,hogy ki kell mennie.

2017. szept. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!