Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van egy arcuregpolipom de nem...

Van egy arcuregpolipom de nem csinalnak vele semmit. Napok ota faj az arcom meg a homlokom es hanyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 4. 10:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
keress más orvost. Mi az hogy nem csinálnak vele semmit???
2019. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Decemberbe adtak egy szteroidos orrsprayt de semmit nem hasznal. 7 ful orr gegesznel jartam egyik se hajlando semmi tobbet tenni. De a fejfajas es a hanyas nem szunik. Egy falatot nem birok enni pedig marha ehes vagyok de kijon belollem
2019. ápr. 4. 10:53
 3/15 anonim ***** válasza:
Újból menj el az orvoshoz! Kell, hogy tovább beutaljon kórházi rendelésre. Esetleg magad is kereshetsz kórházi orr- fül gégészt. Ajánlanám a privát rendelést, ha megteheted.
2019. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2019. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
15
2019. ápr. 4. 21:28
 6/15 anonim ***** válasza:
A polipot ki diagnosztizálta?
2019. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Fül orr gégész főorvos. Azt mondta nincs mit tenni vele. 12x15 mm
2019. ápr. 5. 14:00
 8/15 anonim ***** válasza:

A polipokat általában műtéttel távolítják el. Lehet az a polip olyan helyen van, ahol még nem férni hozzá. De ne csüggedj, mert az orvostudomány olyan iramban fejlődik, hogy lehet holnap már ezt is képesek lesznek műteni.

Minden esetre ne hagyd magad! Járj a nyakára az orvosaidnak, hátha tényleg holnap már bejön!

2019. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Más panasz? Arc homlok fájdalomra én arcüreg gyulladásra tippelnék. Amúgy, tényleg másit dokit keress.. Magán se sokkal jobb, ott is sokat a nemtörődöm orvos aki csak a pénzt húzza le.
2019. ápr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Szia, hasonló cipőben jártam. Helyi orvos szerint nem kell műteni. Orrspray stb.

Elmentem fül orr gége ambulanciára, ottani vizsgálat alapján már műteni kell. 2017 óta húzódott.

Omüi CT t csináltass mielőtt ambulanciára kérsz időpontot.

Továbbá az orpolip egy nyálkahártya duzzanat, ami allergia miatt duzzad meg. Először orrspray momematosan vagy allergia gyógyszerekkel próbálkoznak.

2 lehetőség van, vagy momematosan spray 6 hónapon át, vagy műtét. De amíg nincs meg ok műtét után is kiújulhat.

2019. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!