Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Ez ibs lenne, vagy inkább vírus?

Ma voltam reggel wcn és kicsit puhább volt a szekletem. Most délután volt ilyen hasmenés szerű szekletem ami olyan nyakos volt. Mondjunk a hasam nem fáj csak érzem hogy mozog, meg kuruttyol. Általában ritkán van szekletem és most amikor volt akkor átlagos volt. De ma nem. Lehet ez az ibs vagy ez vírus lenne? Se hőemelkedésem nincs a hasam se fáj inkább diszkonfort érzésem van. Etvagyam viszont igazán soha nincsen. A vírusnál mindenképp van erős hasfájás?

ápr. 6. 17:58  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Az alhasbam van ez a furcsa érzés és ott is kuruttyol

# 1/5Időpont ápr. 6. 17:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Émelygek de semmim sem fáj

# 2/5Időpont ápr. 6. 19:21 Privát üzenet
Vírus sztem.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 6. 19:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De már nincs semmi bajom.. se a hasam nem fáj se hasmenésem. És már az émelygés is alább hagyott

# 4/5Időpont ápr. 6. 20:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De ha vírus akkor nem kéne egyfolytában wc re szaladgálnom, illetve nem kéne fajnia a hasamnak?

De kétszer volt nyálkás székletem, tehát nem volt olyan mint a víz.

# 5/5Időpont ápr. 6. 20:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fog gyulladástól fájhat a fejem, hányingerem lehet, szédülhetek, gyomori panaszok? Vagy inkább valami vírus?
Gyakran elkezd égni a gyomrom a nap folyamán, sokszor mocorog (zubog), vagy inkább korog, nem is tudom, hogy mondjam. Étvágyam van és a napokban elég híg volt a székletem. Vírus...
Gyakran elkezd égni a gyomrom a nap folyamán, sokszor mocorog (zubog), vagy inkább korog, nem is tudom, hogy mondjam. Étvágyam van és a napokban elég híg volt a székletem. Vírus lenne? 15/F
Egy lázzal járó betegségnél jobb betakarózni és izzadni, vagy előnyösebb inkább kitakarózni és leadni a felesleges hőt?
Ha nem kimondottan fáj a fejem, hanem inkább erős nyomást érzek benne (főleg helyzetváltoztatásnál, de fekvés közben is), kell lázat csillapítani 38,3-nál? Du. óta ennyi. (23/n)
FOlyamatosan nyillalásokat érzek a hátamba, oldalamba, derekamba, de nem olyan, mintha meghúztam volna, hanem inkább mintha valami vírus miatti izületi fájdalom lenne, de ez már...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!