Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez ibs lenne, vagy inkább vírus?

Ez ibs lenne, vagy inkább vírus?

Figyelt kérdés
Ma voltam reggel wcn és kicsit puhább volt a szekletem. Most délután volt ilyen hasmenés szerű szekletem ami olyan nyakos volt. Mondjunk a hasam nem fáj csak érzem hogy mozog, meg kuruttyol. Általában ritkán van szekletem és most amikor volt akkor átlagos volt. De ma nem. Lehet ez az ibs vagy ez vírus lenne? Se hőemelkedésem nincs a hasam se fáj inkább diszkonfort érzésem van. Etvagyam viszont igazán soha nincsen. A vírusnál mindenképp van erős hasfájás?
2019. ápr. 6. 17:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Az alhasbam van ez a furcsa érzés és ott is kuruttyol
2019. ápr. 6. 17:59
 2/5 A kérdező kommentje:
Émelygek de semmim sem fáj
2019. ápr. 6. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Vírus sztem.
2019. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De már nincs semmi bajom.. se a hasam nem fáj se hasmenésem. És már az émelygés is alább hagyott
2019. ápr. 6. 20:18
 5/5 A kérdező kommentje:

De ha vírus akkor nem kéne egyfolytában wc re szaladgálnom, illetve nem kéne fajnia a hasamnak?

De kétszer volt nyálkás székletem, tehát nem volt olyan mint a víz.

2019. ápr. 6. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!