Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyakran elkezd égni a gyomrom...

Gyakran elkezd égni a gyomrom a nap folyamán, sokszor mocorog (zubog), vagy inkább korog, nem is tudom, hogy mondjam. Étvágyam van és a napokban elég híg volt a székletem. Vírus lenne? 15/F Remélem nem komoly.

Figyelt kérdés

2017. nov. 1. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Lehet , hogy reflux okozza ezeket a tüneteket.
2017. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, én és apukám is hasonlóan vagyunk most, csak nekünk nem ég a hasunk. Én lassan egy hete vagyok így m, hogy időnként rámtör ez a kegyetlen hasfájás. Az elején teljesen hasmenésem volt, most meg nagy laza és mellé híg székletem van. Erre a doki azt mondta vírus, probiotikumot szedjek rá. Mióta hasmenés volt probiotikumot eszek és diétázok mikor mennyire, de semmi se használ. Neked mi lett végülis? Mennyi idő alatt múlt el?
2017. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!