Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aki repült már és klausztrofób...

Aki repült már és klausztrofóbiája van az, hogy bírta?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon az van , és szeptemberben muszáj repülőre ülnöm és már most nagyon izgulok, hogy hogy fogom bírni. Kérlek segítsetek hogy kinek milyen tapasztalata van.

2019. ápr. 14. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Türhető volt, mondjuk nem volt jó érzés felkenve lenni az ablakra 3 órán át. Ha teheted, inkább külső ülést foglalj, így WC-re is ki tudsz majd menni bármikor. Vagy nézz körbe miután mindenki elfoglalta a helyét, van hogy üres sorok vannak elszórva itt-ott. Olyankor nem szól senki senkinek, ha nem ül ott senki, átülhetsz ha nem is oda szól a jegyed akkor is. Eddig akárhányszor repültem, mindig láttam másokat helyeket cserélgetni, sosem szóltak nekik.
2019. ápr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon gáz a helyzet, igyál valamit.

Vagy előtte irass fel szorongasoldot. De a kettőt ne keverd 😀

2019. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak 4 éve utalok repülni, leiszom magam, ami azt jelenti hogy 1dl bor :-D


Vagy van a recept nélkül kapható gyógynövényes Valeriana.

2019. ápr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előre kell ülni a pilótafülkébe.
2019. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!