Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki az aki repült már náthásan?

Ki az aki repült már náthásan?

Figyelt kérdés
Holnap fogok repülni, és annak rendje és módja szerint sikeresen megfáztam. Ijesztegettek, hogy nagyon rossz lesz. Vmi jó tanács?

2019. márc. 22. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Munkahelyről ?
2019. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, csak a füled be fog dugulni emelkedésekkor és marad is egy ideig így.
2019. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudom kicsit nekró már, de hasznos lehet: ha eltanulod a búvároktól a nyomáskiegyenlítést, akkor nem lesz gáz. Annyi, hogy ásítasz (víz alatt persze ésszel), és ha nem válik be, befogott orral szívod emelkedés, fújod ereszkedés után/közben tkp a dobhártyádat alapállapotúra. Szívtam ezzel, ez volt az ösztönös reakcióm, amikor fájósra dugult a fülem, és szerencsére működött. Utána rákerestem angolul a jelenségre, és azért annyit megtudtam, hogy szerencsém volt, mert van, amikor ez se válik be, és fáj mint állat. Rendszerint kibírja, de te el tudsz kezdeni óbégatni a repcsin simán, ha úgy van.


Nyilván a dobhártyaropogtatós nyomáskiegyenlítés náthásan nem egy rettentő okos lépés még ha működik se, többnyire "sokat segít" átpakolni a betegséget középfülbe.

2019. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fülem már odafelé felszálláskor bedugult teljesen és napokig úgy is maradt. Nem hallottam semmit, egy élmény volt így a városnézés...

És leszálláskor a homloküregembe nyomódott a cucc(váladék) ami olyan érzés volt, mintha 1000 tűvel szúrkálná valaki a homlokomat belülről. Vagy mintha sok darázs csípné meg egyszerre.

2019. dec. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!