Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A kemoterápiás kezelés után...

A kemoterápiás kezelés után mikor jelentkeznek a mellékhatások és hány napig tartanak?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 18. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyban függ a kezeléstől és attól, hogy az egyén hogyan viseli. Vannak kezelések amit meg sem lehet érezni és vannak olyanok amikbe bele lehet akár halni, ezért itt pl sokkal szorosabb kórházi kontroll szükséges a kezelés alatt és után is.

Szóval ez nagyon egyéni, sajnos nem lehet általánosságban válaszolni rá.

2019. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igaza van az előzőnek. Annyira sok mindentől függ. Saját tapasztalatom: első kemo után-46 órás-a kórházi benfekvés alatt semmi mellékhatás. Itthon a 3. nap hányás, utána hányinger,lábfájás. 3 hét után hajhullás-ez elég jelentős,szerintem pár nap és a még meglévő hajam is eltűnik.Hányinger az végigkisért az elmúlt napokban.
2019. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
#2 vagyok újra. Ma reggelig kellett várni, mára pontosan 3 héttel az első kemo után minden hajam kihulott.....
2019. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most hogy vagy, 2-es válaszoló?
2020. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#2 vagyok. Sok minden történt azóta,sok mindenen vagyok túl,nem tudom a jövőt-vagyis tudom -,de itt vagyol,élek minden napot úgy élek meg mint ajándék. Ha érdekel privátba nagyon szívesen leírom az elmúlt hetek hónapok történrtét.
2020. aug. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!